en | de | cz |
Gallery

Služby hotelu

Služby hotelu - Grandhotel Brno

Grandhotel Brno, luxusní hotel v centru města, nabízí širokou škálu služeb, které se Vám při Vašich soukromých či pracovních návštěvách této moravské metropole mohou hodit.

 

V našem brněnském hotelu Vám vedle ubytování a konferenčních služeb rádi pomůžeme s organizací svatební hostiny i gala večeře. Tradičně se v prostorách Grandhotelu Brno pořádají ochutnávky vín z celého světa, pro něž je zejména hotelová restaurace ideálním místem. Tento prostor rovněž můžete využít pro firemní či rodinné oslavy, firemní akce v Brně, firemní teambuilding nebo například gala večeře v Brně.

Grandhotel Brno

Fitness centrum - Grand hotel Brno


Fitness centrum | Grandhotel Brno

Plně chápeme, že potřebujete i na svých cestách zůstat fit a ve formě, nechat za sebou stres a odbourat pár kalorií, a proto jsme pro Vás v našem luxusním hotelu v centru Brna otevřeli zcela nové Fitness centrum.

 

Nepřetržitě je zdarma k dispozici ve 4. patře, klíče jsou k vyzvednutí na recepci.

Grandhotel Brno

Sauna - Grandhotel Brno

Sauna | Grandhotel BrnoZajděte si v našem stylovém hotelu v Brně do sauny. Pravidelné návštěvy sauny působí velmi pozitivně na naše tělo. Nasbírání nových sil a blahodárná změna mezi horkem a závěrečným zchlazením pocitově a intenzivně uvolňuje, zatímco Váš krevní oběh a látkovou výměnu stimuluje a pokožka je hluboko pod póry vyčistěna. Pravidelné návštěvy sauny působí velmi pozitivně na naše tělo, neboť jimi posilujete imunitní systém, a redukujete tak možnost infekce, trénujete srdce a krevní oběh, uvolňujete svalovinu, povzbuzujete lehce látkovou výměnu, a zvyšujete tím celkovou výkonnost.

 

 
 
 
up down
Specials

Garantujeme Vám nejlepší cenovou nabídku!

 

Vyberte si z naší bohaté cenové nabídky a rezervujte si pokoj přes naše webové stránky. více...

 

up down
Šéfkuchař Vám doporučuje

                                                                                                   Specialita měsíce

                                                                   Grilovaný filet z candáta, kroupovo - houbové risotto